"Güncel" KATEGORİSİNDE Kİ HABERLER

Örnek İmam

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Küçükköy’de, Merkez Camii'nin imam hatibi İlhan Köse, camiye daha fazla çocuk ve gencin gelmesini sağlamayı başarıyor.

Devamını Oku

Hem Ziyaret Etti, Hem Resim Yaptı

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde kursiyerlerin çalışmalarına ortak oldu.

Devamını Oku

Edremit’te Bidonlar Dolusu Sahte İçki Ele Geçirildi

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, polis ve jandarma ekipleri, içki imalathanesine dönüştüren bir eve baskın yaptı.

Devamını Oku

İl Koordinasyon Kurulunda Yatırımlar Görüşüldü

Balıkesir’de tüm kamu yatırımlarının değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulu Vali Yardımcısı M. Suphi Olcay başkanlığında Güney Marmara Kalkınma Ajansı binasında yapıldı.

Devamını Oku

Edremitli Gençler Askere Uğurlandı

Balıkesir’in Edremit ilçesi Belediye Başkan Vekili Ahmet Özkoca ile Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Ortaoba Mahallesi’nde düzenlenen asker uğurlama törenine katıldı.

Devamını Oku

Başkan Yavaş Baski Yetkilileri İle Toplantı Yaptı

Balıkesir’in Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Sındırgı Şube Şefi Ergün Cengiz ve BASKİ personeli ile Belediye Otelinde bir toplantı gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Karesi Ziraat Odası Başkanlığı’na Cihat Şimşek Aday

Balıkesir Karesi Ziraat Odası Başkan adayı Cihat Şimşek, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ayvaz ziyaret etti.

Devamını Oku

Kaymakam Erguvan; 'Eğitim Alanında Tüm Kurumlar Ortak Bir Anlayış Ve Eylem İçerisinde Olacaktır'

Edremit İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu Toplantısı Edremit Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi.

Devamını Oku

Yatırımlar İçin Ankara’da Bakanlıkları Ziyaret Ettiler

Balıkesir Burhaniye’ ye yapılacak olan yatırımlarla ilgili olarak, Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ile birlikte bakanlık, bakanlık yatırımların takibini yapıyor.

Devamını Oku

Edremit 'İda Kalemleri' Halkla Buluşacak

Balıkesir’in Edremit ilçesi İda Bilinci Edebiyat Sanat ve Kültür Evi “İda Kalemleri” bölgedeki edebiyatçı yazar, şair ve diğer sanatçılara ulaşmak amacıyla halkla buluşmayı amaçlıyor.

Devamını Oku